LAST NAMED MONEY

Posted By Alex Eist May 20, 2016

10 EIS

GUARANTEED by: One job day of Alexander Eist

One Alexander Eist's full day job with flexible time as a programmer, teacher, musician, home worker, designer or driver

10 BAH

GUARANTEED by: Pack SL

The description is in job

10 IMR

GUARANTEED by: Large Smail TR

The Description of this Named Money is preparing

0.2 WDD

GUARANTEED by: Pack of the wood TUBE

Description is preparing

Co na trhu Named Peníze jsou?

 • 1 Preambule, které představují problémy

  Podíváme-li se do historie, vidíme, že ekonomika má tendenci: konstantní stále rostoucímu nedostatku dostupných skutečných hodnotách: vysoce kvalitní výrobky a služby. Kvalita dostupných produktů a služeb se neustále klesá. Současně výroba používá stále více a více vyspělé technologie a vytváří rostoucí hojnost všeho, mohla zaplavit trh s více kvalitního zboží. Ale my samozřejmě vidět inverze - kvalita zboží, služeb, a to i integrální celý život se neustále snižuje (jít do debaty na téma pádu kvality života). Proto deficit kvality života je umělý jev - sabotáž a provokace nebo je výsledkem celkové neschopnosti ekonomického řízení.

  Je zřejmé, že finanční systém bankovní záměrně vytváří nedostatek finančních prostředků pro nás, a v důsledku toho vytváří nedostatek kvalitního produtkov - nedostatečné kvality života. Tato myšlenka by měla být dobrá přemýšlet a pochopit. Tato myšlenka se může zdát neuvěřitelné, mnoho protichůdných obecně uznávaných představ o tom, co peníze musí být nedostatková a další peníze není možné existovat. Tato mylná představa je udržován uměle, a vláda jde proti zdravému rozumu - podporuje tuto myšlenku a nedostatek peněz a nedostatek kvality života, jako kdyby to nezávisí na ně!
 • 2 Analýza problémů a stanovování cílů
  Právní posouzení chování bude dána příslušnými orgány, a to je dostačující, abychom přemýšleli o následující:

  2.1 Jak se vyhnout celkový deficit peněz v ekonomice.

  2.2 Jak souběžné investici do všem potřebným, aniž by byla ohrožena jedna pro dobro ostatních investičních projektů ekonomických projektů?

  2.3 Jak vrátit prioritu výrobce vysoce kvalitních výrobků proti výrobcům, kteří obdrží nejvyšší zisky?

  2.4 Jak osvobodit výrobce vysoce kvalitních produktů z přestávek, které brání jejich rozvoji a zlepšování kvality výrobků:. Daně, penále, úroky z úvěrů.

  2.5 Jak změnit účel, Stimul výroby vytvářet zisk pro vytváření kvalitních .. a tak dále.

 • 3 řešení obecně.

  3.1 Je třeba zajistit, aby všechny průmyslové výrobky vysoké kvality byly prodány a jako výsledek jejich výrobci veškeré náklady by měly obrat zpět. To je nezbytné, aby i nadále udržitelného výrobního procesu

  3.2 dávají zákazníkům svobodu se rozhodnout pro sebe, co koupit a jaké produkty pro podporu více, a to, co někteří méně

  3.3 Uvolněte sféru spotřeby a velkoobchodní trh od kapitalismu nepříjemný klamavé reklamy, a od top-down směrnice: něco koupit, "že daný" (jak v SSSR)

  3.4 Zároveň je třeba zajistit bezkonkurenční podmínky pro každého výrobce na příkladu jeho jedinečnost

  Poznámky:
  Samozřejmě, že jedním z hlavních problémů naší ekonomiky je nedostatek přiměřené systému výpočtu hodnoty, obtížnost práce z výroby. Peníze, které používáme pro měření a porovnání cen nemají žádné fyzické standardní hodnoty. Průvodce finanční systém je velmi neprofesionální vybírá své normy a váže peníze do zlata, pak za barel ropy, kterou kilowattů elektřiny ... Samozřejmě, že práce na vytvoření fyzických standardů jednotky naměřených hodnot a provádět výpočty a porovnání skutečných hodnot technologie by měla dělat vědce z fyziky, matematiky, ale ne finančníci, ekonomové. Jedním z možných řešení tohoto problému bude najít hodnotu standardů
 • 4 Solutions konkrétnější:
  Právní posouzení chování bude dána příslušnými orgány, a to je dostačující, abychom přemýšleli o následující:

  4.1 Problém 3,1 řešení je realizován: Reklama s povinností poradce, aby dodávat inzerovaný produkt - ve skutečnosti to jsou peníze, přijímat a garantované trhu inzerenta. Proto se na našem trhu všechny pojmenované Peníze potřeboval koupit všechny vyrobené zboží není vydané centrální bankou, ale výrobci produktů. Výrobci produktů jsou také tvůrci peněz na nákup tyto výrobky snadno zajistit, pak že ani banky, ani vláda nikdy nebude schopen poskytnout:

  4.1.1 dokonalou stabilitu cen na průmyslové zboží (pojmenovaný Money připojen přímo k výrobním nákladům výrobku)

  4.1.2 ideální rovnováhu mezi množstvím peněz poskytnutých výrobku, a množství výrobku na trh. (Pojmenovaný Peníze vydané v přísném souladu s množstvím produktu)

  4.1.3 ideálního rozložení peněz na trhu, když peníze potřeboval koupit produkt se pohybuje ve směru od výrobce výrobku na potencionální spotřebitele výrobek - na potencionální kupce. Nominální Peníze není možné akumulovat, protože jejich omezenou dobu platnosti.

  4.1.4 ideální nástroj pro výpočty a plánování. (Ceny nemění ID, nejistota ID trh je minimalizován)

 • 5 Specifikace a vlastnosti název peněžního trhu (NMM).
  Systém trhu je popisován jako podmínek pro své členy.
  Máme-li vytvořit pravidlo pro naše účastníky trhu jsme se snažili, aby všechny pozitivní vlastnosti "volného" trhu a odstranit všechny negativní rysy a na prvním místě: zničit celkový deficit peněz.

  5,1 uvolnění z našich členů ze schodku ve výši peněz a celková závislost investičních projektů o vztahu s bankami. (Banky jsou již otevřeně prokázat plné míře využívat své asociální, nemají zájem na růstu ekonomiky a blaho společnosti.)

  5,2 uvolnění našich účastníků z nutnosti vytvářet zisk, který je známý jsou vytvořeny ze ztráty partnerů a vede tržiště destabilizovat partnerství, aby mozková narušení zbožně peněžních vztahů a do sebezničení nově vzniklého podnikatelského projektu , Zisk je zakázán na našem trhu.

  Účelem výroby nepodporuje které nutně honbě za ziskem, nedostatkem bohatství, ale nedostatek, aby byly udržitelné, touha po stabilní život, automatizaci procesu výroby a uvolňování volného času pro další tvůrčí vývoj pro vytvoření nových výrobních projektů.

  5,3 uvolnění z účastníků ze soutěže "Všichni proti všem a všichni proti všem", způsobenou jedné zisku za celý az druhé straně by hrubý popis zboží, aniž by se rozlišovalo mezi podrobnostmi produktů, ignorování jejich uniquenesson. Tento problém byl relised podle podrobného přesnosti v popisu produktu

  (fakt je, že každý výrobek je vždy jedinečný, a to i produkt byl vytvořen automatizovanou výrobu, každé nové zboží vytvořen jako kopie prvního vzorku produktu, je stále unikátní můžeme (a více! - musíme). najít tyto jedinečné vlastnosti každé instance produktu i to kopie nazývá dobrá a tato metoda zmizí jakékoli konkurenci mezi jednotlivými stupni dobra s vlastními kopiemi v rámci téže strany V důsledku toho.. se kupující rozhodne není nejlevnější, (protože zisk je zakázáno a cena přesně odráží náklady), ale nejvhodnější pro jeho kvalitu potřeb)
 • 6 Základem funkcí a pravidel našeho Named peněžního trhu (NMM).
  Eliminovány jsme deficit peněz v potenciálních kupců, a tudíž nemají omezovat jejich svobodu zvolit požadovanou úroveň kvality pro své jedinečné výzvy. Tady, každý výrobce sám vytváří peníze, které se používá k nákupu svůj výrobek. My ráže to "Jmenoval Money", protože to za předpokladu, že jméno výrobce výrobku, které inzeruje. (To není můj nápad. Lidé vždycky dal jméno emitenta, že jeho peníze :. Kerenki, Nikolaevka, Khrushchevki, ...)

  6.1.1 Zákonnost nositelem je poskytována metoda otevřené veřejných zdrojů: Veřejná dostupnost podrobných informací o pohybu každého inzerátu letáku - pojmenovaný Money Bill.

  6.1.1.1 K dosažení tohoto cíle jsme popřít producenti právo zadržet některé informace o kvalitě výrobků a asi každý transakcí s každým NMB.

  6.1.1.2 Při otevřeném jakékoliv podrobnější informace o přístupu veřejnosti (o výrobku nebo o tom, že je to kopie vytvořené zbožní výroby - dobrý) vydáme výrobce ze soutěže - Každý vyrobený výrobek získává svou jedinečnost a originalitu, který působí jako efekt: vylučuje svou konkurenci s výrobci další. (Tato myšlenka možná potřebovat více času pro pochopení Diskutovat o uvolnění ze soutěže a o otevřeném obchodních informací)

  6.1.2 Kupující rozhodne, jaký druh kvality na to nejvhodnější pro řešení jejich aktuálních problémů. To znamená, že je vyloučeno, nebo odstraněna přebytek nebo nedostatek kvalitních surovin při výrobě.

  6.1.3 výrobce produktu (a jeho kopie - zboží) o sám reguluje, kolik peněz essure a kolik opravit zboží, na které se vztahuje tato peněz av jakém časovém produkovat to nové. Takže množství peněz Named vždy striktně odpovídat množství těchto výrobků a zboží, které jsou poskytovány. To je nejlepší vhodný pro investici výroby.

  6.1.3.1 Tato situace poskytuje absolutní cenovou stabilitu. Nejsou existuje Inflace a deflace na našem trhu.

  6.1.3.2 Ceny jmenovaný distributor může být stabilní navždy

  6.1.3.2.1 Kromě toho je zakázáno měnit cenu v pojmenované Money na našem trhu. Ale stil je dovoleno změnit svůj směnný kurz název peněz ve vztahu k Flexibilní peněz (obvyklých dolarech, eurech, atd.)

  6.1.3.3 Tento dát všem účastníkům pojmenovaných peněžního trhu příležitost k přesným plánování výroby.

  6.1.3.4 Investiční politika se rychle stává progresivní charakter STR výjimka jej z hlediska rozhodnutí podle neschopný a nemá zájem o vědecký a technologický vývoj finanční elity současné ekonomice. Toho je dosaženo tím, že prostě kombinuje v jedné osobě a výrobci potřebují investice a investory.

  6.1.2.1 Za tímto účelem jsme vytvořili speciální kvality služby vyhledávání "Gogol", zásadně odlišný od komerčních vyhledávačů na internetu.
  6.1.2.1.1 Service Search Kvalita je spravedlivý a dává plný přístup ke čtení z portálu ve své databázi výrobků, zboží a služeb ve všech našich trzích. Tato služba se nevyplácí inzerenty jak je to obvyklé v obchodních vyhledávačích, ale zákazník, kteří hledají informaci. Zákazníci se zajímají o nezaujaté přesnost obdržených informací.